Site icon Gipuzkoako Igeriketa Federazioa

Kontaktua

KONTAKTUA

Gurekin harremanetan jarri nahi izanez gero, hurrengo helbide elektronikoetara idatz zenezake zure kontsultaren arabera:

Langile zehatz batekin harremanetan jarri nahiko bazenu, hurrengo taula baliatu beharko zenuke.

LANGILEA HELBIDE ELEKTRONIKOA
Jon Murua jmurua@gif.eus
Mikel Unanue munanue@gif.eus
Ion Mujika imujika@gif.eus
Mikel Zubeldia mzubeldia@gif.eus
Markel San José msanjose@gif.eus

Aldiz, zure kontsulta departamentu zehatz bat zuzenduta badago, hurrengo taula baliatu beharko zenuke:

DEPARTAMENTUA HELBIDE ELEKTRONIKOA
Community Manager (sare sozialen arduradunak) communitymanager@gif.eus
Ur Irekiak urirekiak@gif.eus
Multimedia multimedia@gif.eus
Igeriketa igeri@gif.eus
Waterpoloa waterpoloa@gif.eus
Igeriketa Artistikoa sincro@gif.eus
Lan eskaintza cv@gif.eus

Exit mobile version